شماره 1 : آخرين مهلت ثبت‌نام در کنکور دانشگاه آزاد (تمديد شد) - کنکور

امروز آخرین فرصت ثبت نام در ۳ آزمون علوم پزشکی. 19 آذر 1396. سهمیه های کنکور ارشد 97 اعلام شد

شماره 2 : آغاز ثبت نام کتاب‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و پیش

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام کتاب‌های درسی

شماره 3 : شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد ابلاغ شد

ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان در مدارس شاهد براساس مقرارت عمومی وزارت آموزش و پرورش

شماره 4 : سناد ، sanad , سامانه دانش آموزی - سناد , سامانه ثبت نام

سناد , سامانه ثبت نام اینترنتی دانش آموزان , سامانه جامع دانش آموزی , sanad.medu.com , sanad.medu.ir , ورود

شماره 5 : جزئيات ثبت‌نام کنکور اعلام شد؛ جدول آمار شرکت کنندگان در

امروز آخرین فرصت ثبت نام در ۳ آزمون علوم پزشکی. 19 آذر 1396. سهمیه های کنکور ارشد 97 اعلام شد

شماره 6 : اختصاصی/ جزئیات ثبت‌نام برای اعزام به مدارس ایرانی در خارج

اختصاصی/ جزئیات ثبت‌نام برای اعزام به مدارس ایرانی در خارج از کشور/تمدید ثبت‌نام تا 25 تیر

شماره 7 : تغذیه دانش آموزان در مدرسه چگونه باشد؟

ثابت شده است که بچه هایی که صبحانه می‌خورند در مدرسه تمرکز بیشتری دارند و قدرت یادگیری شان

شماره 8 : وظایف یک مشاور تحصیلی موفق و حرفه ای چیست؟ | پایگاه اطلاع

چرا اغلب دانش آموزان از مشاوران تحصیلی مدارس فراری هستند؟ چرا برخی از مشاورین مدرسه آنگونه

شماره 9 : ثبت نام دوره های کمک پرستاری آغاز شد - نظام سلامت - سلامت نیوز

سلام من به تازگی میخوام ثبت نام کنم تو دوره ها ولی یکم ترس دارم از اینکه وقتمو بیخودی تلف کنم

شماره 10 : وب سایت دبیرستان غیردولتی خدیجه کبری (س)

اولین جلسه شورای دانش آموزی مقطع متوسطه در روز یکشنبه5 آذر ماه در مقطع متوسطه برگزار شد

شماره 11 : آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی در سال 96 | «ای

فهرست آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی موجود در این صفحه :

شماره 12 : سامانه مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان سمپاد

نظرات در مورد:سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان , استعدادهای درخشان اصفهان

شماره 13 : مهمترین اخبار ایران و جهان - vista.ir

دولت ۱۲ هزار میلیارد بیشتر مالیات می‌گیرد - دولت در نظر دارد در سال آینده ۱۲۸ هزار میلیارد

شماره 14 : سیستم کارنامه مدارس ابتدایی راهنمایی

جهش در متوسطه اول نویسنده: احمد خرازی - ۱۳٩٦/٦/٩ . لطفا در مورد مراحل ثبت نام دانش آموز جهشی

شماره 15 : دورهٔ آنلاین: در جست‌وجوی افسانهٔ شخصی (قدم به قدم تا محقق

دورهٔ آنلاینِ «در جست‌وجوی افسانهٔ شخصی (قدم به قدم تا محقق کردن رؤیای شما)» مدرس: علی‌اکبر

شماره 16 : سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

در این دوره از جشنواره شاهد حضور پررنگ خبرنگاران و عکاسان هستیم و شمار بالایی مستند از این

شماره 17 : عصر ايران

سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی ی و در عصرايران

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شماره ,مدارس ,دانش ,ثبت‌نام ,سامانه ,آموزان ,دانش آموزان ,دانش آموزی ,اخبار استخدام ,آخرین اخبار ,مقطع متوسطه ,مدارس نمونه دولتی ,اخبار استخدام منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

میهن ساب كدآهنگ پيشواز ايرانسل web2020 هواشناسی چهارفصل ایران آموزش طراحی و ساخت سایت به صورت حرفه ای یک فیلم باز معرفی کالا معرفی کالا فروشگاهی